Google Seo

Project Description

Google Sıralamanızı Yükseltiyoruz.

ACD MEDYA

Şirketinizin bulunabilirliğini arttırmak istemezmisiniz.  Google da bulunan milyonlarca sayfadan ayrılmak ve öne çıkmanız için SEO PAKET lerimizi inceleyebilirsiniz.

Benzersiz Semantik İçerik

İçeriklerinizi sektörünüze uygun google dostu içerikler ile değiştiriyoruz.

Detaylı Site Haritası

Detaylı ve benzesiz site haritaları ile Google sitenizi daha iyi anlayacak.

SEO, arama motoru sonuçlarında web sitenizin konumunu yükselten yöntemlere denir. Google, Yahoo! ve Bing gibi arama motorları aracılığıyla şirketinizin, ürününüzün veya hizmetinizin sunabileceği çözümleri arayan kullanıcılar için web sitenizin görünürlüğünü artırır. SEO, “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelir. SEO terimi İngilizce “Search Engine Optimization” sözcüklerinin baş harflerinden oluşmuştur. 

Google, Bing, Yandex ve diğer arama motorlarında sorgulanan aramaların, ürün ve hizmetlerinizin organik görünürlüğünü artırmak amacıyla web sitelerinizde yapılan optimizasyon çalışmaları olarak tanımlanmaktadır. SEO ile başlıca yapılan iyileştirme çalışmaları arasında; özgün ve yüksek kaliteli içerik oluşturma, içerikleri odak anahtar kelimeler çerçevesinde optimize etme ve backlink (geri bağlantı) oluşturma yer alır. 

SEO, Google aramalarında organik olarak reklam dışında birinci sırada olmamızı sağlayacak rakiplerimizin önünde çıkmak için yapılan çalışmaların bütünlüğüdür. Başka bir ifadeyle: SEO, bir web sitenizdeki ürün ve hizmet sayfalarınızın, organik (ücretsiz) arama motorları sonuçlarındaki (SERP) sıralamasını iyileştirerek potansiyel müşterileri işletmenize çekmenizi sağlar.

Eğer SEO çalışmalarına henüz başlamadıysanız, asla treni kaçırdığınızı düşünmeyin. Hala SEO kapsamında bir fırsatınız var, hala bu işe yatırım yapabilir ve enerjinizi SEO’ya harcayabilirsiniz. Çünkü SEO tekniklerini de ele alan bu SEO kılavuzu sizler için tam bir rehber niteliğinde.

ACD MEDYA

SEO PAKETLERİ

Benzersiz paketlerimizden birini seçerek web sayfanızı üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Standart PaketBilinen metodlar ile uygulanan Fiyat/Performans Paketi5.500 ₺

  • 3 Anahtar Kelime Seçimi
  • 5 Özgün Makale (200 Kelime)
  • 1 Google News Tanıtım Yazısı
  • 15 Mix Backlink
SATIN AL

Profesyonel PaketBu paketimiz için lütfen bize danışınız.

  • Kişiselleştirilebilir
  • Paket
  • İhtiyaçlarınıza Uygun
  • Çözümler Sunuyoruz.
TAKLİF AL

Ücretsiz Anında SEO Denetiminizi Şimdi Alın

ACD MEDYA ile seo sıralamanızı yükseltin

En İyi SEO Özellikleri ve Metodolojileri. Rakiplerinizden daha iyi SEO taktikleri ile öne çıkın.